كدخبر: ۵۷۲۷۵
تاريخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۲
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
نتایج رسمی مرحله دوم انتخابات مجلس دهم+ حوزه انتخابیه و تعداد آرا
با پایان شمارش آرای ماخوذه در برخی حوزه‌های انتخابیه در دور دوم انتخابات مجلس دهم، منتخبان این حوزه‌ها برای راهیابی به خانه ملت مشخص شدند.

به گزارش انتخاب، نتایج رسمی آرا بر اساس اعلام وزارت کشور به شرح ذیل است:

خرم‌آباد و دوره: محمد بیرانوندی با کسب 75008 رای و محمدرضا ملکشاهی راد با کسب 63710 رای از مجموع 177195 رای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافتند.

اراک، کمیجان، و خنداب: سید مهدی مقدسی با کسب 88094 رای از مجموع 140602 رای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

خدابنده: احمد بیگدلی با کسب 39081 رای از مجموع 73371 رای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

حوزه انتخابیه سراب: یوسف داودی با کسب 31158 رای از مجموع 54056 رای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

اردبیل، نمین، نیر و سرعین: محمد فیضی زنگیر با کسب 76145 رای از مجموع 136810 رای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

ایذه و باغملک: هدایت‌الله خادمی با کسب 72738 رای از مجموع 131419 رای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

اهر و هریس: بیت‌الله عبداللهی با کسب 32585 رای از مجموع 63595 رای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

ساوه و زرندیه: محمدرضا منصوری با کسب 36264 رای از مجموع 68226 رای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیش: با کسب 74329 رای از مجموع 142326 رای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

انتخابیه درود و ازنا: مجید کیان‌پور با کسب 45555 رای از مجموع 89244 رای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

زنجان و طارم: علی وقف‌چی با کسب 60814 رای و فریدون احمدی با کسب 44303 رای از مجموع 115574 رای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافتند.

مراغه و عجب‌شیر: محمد علی حسین‌زاده با کسب 50980 رای از مجموع 90548 رای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

سنندج، دیواندره و کامیاران: سید احسن علوی با کسب 43499 رای از مجموع 79872 رای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.


کردکوی، ترکمن، بندرگز و کمیشان: رامین نورقلی‌پور با کسب 69480 رای از مجموع 104459 رای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.


شهریار، قدس و ملارد: آقای محمد محمودی شاه با کسب 81826 رای از مجموع 133871 رای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.


بندرلنگه و بستک و پارسیان: آقای خالد زمزم نژاد با کسب 60759 رای از مجموع 99536 رای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.


رزن: حسن لطفی با کسب 25324 رای از مجموع 48462 رای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.


ابهر، خرمدره و سلطانیه: محمد عزیزی با کسب 37693 رای از مجموع 73002 رای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.


رودبار: منوچهر جمالی سوسفی با کسب 28370 رای از مجموع 49676 رای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.


رباط‌کریم و بهارستان: آقای حسن نوروزی با کسب 54521 رای از مجموع 89869 رای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.


قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی: آقای سید علی ادیانی با کسب 51222 رای از مجموع 100120 رای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.


بهبهان و آغاجاری: آقای حبیب‌الله کشت زر با کسب 44393 رای از مجموع 82966 رای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.


بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بخش جولکی: آقای علی گلمرادی با کسب 60133 رای از مجموع 104950 رای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.


شبستر: خانم معصومه آقاپور علیشاهی با کسب 24952 رای از مجموع 39754 رای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.


دماوند و فیروزکوه: آقای قاسم میرزایی نیکو با کسب 20659 رای از مجموع 36527 رای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.


مرند و جلفا: آقای محمد حسن‌نژاد با کسب 60055 رای از مجموع 119420 رای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.


مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم، و بهاباد: آقای محمدرضا صباغیان بافقی با کسب 42159 رای از مجموع 73223 رای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.


شازند: آقای علی ابراهیمی با کسب 23536 رای از مجموع 43885 رای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.


ایلام، ایوان، چرداول، مهران، ملکشاهی و سیروان: آقای جلال میرزایی با کسب 62231 رای و سلام امینی با کسب 61338 رای از مجموع 165289 رای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافتند.


کرمانشاه: آقای احمد صفری با کسب 74304 رای از مجموع 124858 رای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.


دهلران: دره‌شهر، آبدانان و بدره آقای شادمهر کاظم‌زاده با کسب 51604 رای از مجموع 89742 رای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.


ملایر: آقای احد آزادی‌خواه با کسب 34313 رای از مجموع 67867 رای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.


شهرضا و دهاقان: خانم سمیه محمودی با کسب 28905 رای از مجموع 50493 رای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.


مسجد سلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا: آقای علی عسگر ظاهری عبده‌وند با کسب 45522 رای از مجموع 82193 رای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.


آبادان: آقای غلامرضا شرفی با کسب 21100 رای از مجموع 40726 رای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.


سلماس: آقای شهروز برزگر کلشانی با کسب 39809 رای از مجموع 71874 رای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.


پارس‌آباد و بیله سوار: شکور پورحسین شقلان با کسب 52731 رای از مجموع 101306 رای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.


بروجن: خانم خدیجه ربیعی فرادنبه با کسب 22275 رای از مجموع 41253 رای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.


سنقر: سید جواد حسینی کیا با کسب 14785 رای از مجموع 27491 رای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.


مریوان و سروآباد: آقای منصور مرادی با کسب 28138 رای از مجموع 51045 آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.


این خبر تکمیل می‌شود ...
منبع: ایسنا
نظرات کاربران:
* نام:
ايميل:
* نظر: